Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

V prípade záujmu o kúpu výpočtovej techniky alebo elektroniky nás neváhajte kontaktovať. Poskytneme Vám bezplatné poradenstvo, ktoré Vám neraz ušetrí nemalé peniaze. Nedržíme tovar skladom a nebudeme Vás tým pádom presviedčať na kúpu tohto tovaru. Poradíme Vám podľa dostupnosti na skladoch veľkoobchodov a ponúkneme čo najlepšiu cenu. Tovar je vo väčšine prípadov dostupný do 24 hodín.


Firma BiTiTi s.r.o. Vám ponúka širokú paletu pamäťových médií a spotrebného materiálu k tlačiarňam. Ponúkame originálne, kompatibilné a repasované tonery a cartridge pre širokú paletu tlačiarní. Dokážete ušetriť nezanedbatelné prostriedky.
Odporúčame najmä používanie kompatibilných náplní, kde ide o nové výrobky, len sú neni od toho istého výrobcu ako tlačiareň. Ich cena je neporovnateľne nižšia a podľa našich skúseností je kvalita tlače rovnaká ako s originálnymi náplňami.
Spočítajte si koľko ročne miniete na spotrebný materiál a polovicu z tejto sumy ušetríte. Už pri objednávke nad 50 EUR Vám tovar doručí kuriér do dvoch dní zadarmo.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky